Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra 1-3 (Ertesi Gün ila 3 gün) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Firmaya uzaklığına göre de kargo şirketi,kargoya bağlı herhangi bir aksi durum olmadığı sürece,1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

*Kampanya döneminde siparişleriniz 1-10 iş günü içerisinde kargolanır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

havale/eft ödemelerinizde sipariş ismi ile ödeme isminiz aynı değil ise onaylanma süreci gecikebilmektedir,bu durumları ortadan kaldırmak için sipariş numarasını ödeme yaptığınızda açıklama kısmına eklemeniz gerekmektedir.

EnAkademi.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.