İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade adresimize ulaştırılmış olması gerekmektedir. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrip olmuş veya yıpranmış olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. Ürün kullanılmış ve kullanıma bağlı olarak deforme oluşmuş, etiketi tahrip olmuş ürünün iadesi yapılamaz. 
6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Alıcı, kombin kampanyası adı ya da kurgusu içerisinde yer alan birden fazla ürünü kampanyalı satın alıp, aldığı ürünlerden sadece bir adedini iade edemez. Eğer iade etmek istiyorsa kombin kampanya kapsamında aldığı tüm ürünleri iade olarak göndermelidir. Kombin kampanyasında tekli ürün iade gönderimi bulunmamaktadır.  

Değişim için ürünün sürat kargo ile tarafımıza iletebilirsiniz. Firmamıza ulaşan tüm değişim kargoları 3-7 (üç ila yedi) iş günü içerisinde değişimleri sağlanıp size kargo ücretli olarak yollanır. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

İade Adresi: 

Ürün iade ve değişimlerinde ürünlerinizi aşağıdaki adrese göndermelisiniz!

Gülük Mah. Göllü Sokak Alphan Lapis Plaza 7/37 Melikgazi / Kayseri